4632 CALACATTA MANHATTAN
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 4632 |
| Color | GREY |
| Bundle | 1 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 300cm / 118inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2400kg |
| Block | 4632 |
| Color | GREY |
| Bundle | 2 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 293cm / 115inch |
| Height | 167cm / 66inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2465kg |
| Block | 4632 |
| Color | GREY |
| Bundle | 3 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 10 |
| Length | 293cm / 115inch |
| Height | 167cm / 66inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2740kg |
| Block | 4632 |
| Color | GREY |
| Bundle | 4 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 10 |
| Length | 293cm / 115inch |
| Height | 167cm / 66inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2740kg |
| Block | 4632 |
| Color | GREY |
| Bundle | 5 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 10 |
| Length | 293cm / 115inch |
| Height | 167cm / 66inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2740kg |